Schody Drewniane Wrocław

Schody są naszą pasją. Pracujemy w drewnie od 1988 roku. Specjalizujemy się w produkcji schodów giętych z drewna litego oraz litej stolarki drzwiowej. Mamy w swojej ofercie również schody policzkowe, zabiegowe, na beton, schody w stylu angielskie, schody dywanowe, drewniane ze szkłem. Łączymy w schodach szkło, stal nierdzewna, kamień, a także kowalstwo artystyczne. Wykorzystujemy do produkcji drewno twarde krajowe oraz drewna egzotyczne.

Schody z drewna Włodarczyk
ul. Sportowa
56-416 Twardogóra
tel. (0-71) 31 58 621
fax. (0-71) 31 50 022
tel. kom. 0691 73 37 83

AKTUALNOŚCI

05-2013

wprowadziliśmy do oferty drzwi zewnętrzne z czytnikiem linii papilarnych. Czytnik linii papilarnych jest wbudowany w skrzydło drzwiowe.
Wszystkie przewody są ukryte w ościeżnicy drzwi. Ledowa dioda o delikatnej niebieskiej poświacie ułatwi szybkie i sprawne otwarcie drzwi po zmroku. Wewnątrz domu
czytnik sygnalizuje stan drzwi odpowiednim światłem: zielonym dla otwartych oraz czerwonym dla zamkniętych. Czytnik jest zintegrowany z funkcją automatycznego ryglowania.
W ciągu kilku sekund drzwi są bezpiecznie oraz trwale zamknięte. Jednocześnie zintegrowana funkcja paniki pozwala z łatwością otworzyć drzwi od wewnątrz.

02-2011

WERANDA artykuł Podłogi, drzwi i schody. -> Link do artykułu