Producent drewnianych drzwi zewnętrznych

Produkowane przez nas drewniane drzwi zewnętrzne to eleganckie i ekskluzywne rozwiązania, które zastosować można zarówno w domach prywatnych jak i w firmach. Wykonywaliśmy zamówienia w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i w innych miejscowościach.

Schody z drewna Włodarczyk
ul. Sportowa
56-416 Twardogóra
tel. (0-71) 31 58 621
fax. (0-71) 31 50 022
tel. kom. 0691 73 37 83

Zewnętrzne drzwi na zamówienie

Oferowane przez nas drzwi zewnętrzne wykonywane są z najlepszej jakości drewna. Używamy tylko sprawdzonych gatunków drewna takich jak: dąb czy jesion. Nasze drzwi malowane są przy użyciu tych samych farb i lakierów, których używamy w procesie malowania schodów. Dzięki temu uzyskujemy taką samą barwę drewna a także odporność jak przy zabezpieczaniu schodów.


Wykonywane przez nas drewniane drzwi zewnętrzne tworzone są przy użyciu najnowszych technologii i zastosowaniu nowinek konstrukcyjnych. Jako doświadczony producent możemy zagwarantować, że do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny!Nasze drzwi często wyposażamy w zawiasy przeciwwyważeniowe, szyby zespolone, zamki magnetyczne i okucia posiadające dodatkowe wzmocnienia. Używane przy produkcji farby oraz lakiery dostosowane są do panujących w naszym kraju warunków atmosferycznych.>>Powrót na stronę główną <<W celu wyceny skontakuj się:

tel. kom. 691 73 37 83

Realizacje: drzwi drewniane Warszawa

Realizacje: drzwi zewnętrzne Wrocław

Realizacje: drzwi na zamówienie Łódź