Producent wewnętrznych drzwi drewnianych

Produkujemy ekskluzywne i eleganckie drewniane drzwi wewnętrzne. Nasze rozwiązania idealnie nadają się zarówno do wnętrz biurowych jak i domowych. Realizowaliśmy zamówienia na terenie Łodzi, Wrocławia, Warszawy i wielu innych miejscowości.

Schody z drewna Włodarczyk
ul. Sportowa
56-416 Twardogóra
tel. (0-71) 31 58 621
fax. (0-71) 31 50 022
tel. kom. 0691 73 37 83

Drzwi wewnętrzne na zamówienie

Wykonywane przez nas drewniane drzwi wewnętrzne tworzymy przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Używanie sprawdzonych gatunków drewna (dąb, jesion) gwarantuje trwałość konstrukcji.


Przy tworzeniu drzwi na zamówienie używamy najnowszych technologii i korzystamy z nowinek konstrukcyjnych. Jesteśmy doświadczonym producentem w związku z czym podchodzimy do każdego zamówienia w sposób indywidualny!


Drewniane drzwi wewnętrzne wykonujemy w wariancie drzwi przylgowych (posiadających ozdobny zawias) a także bezprzylgowych (zawias jest całkowicie ukryty). Przy produkcji zwracamy szczególną uwagę na to aby zamówione drzwi były dostosowane wyglądem do charakteru wnętrza, w którym będą montowane.


Przy wykonywaniu zamówień bierzemy pod uwagę wszelkie wskazówki oraz sugestie Klienta - jesteśmy w stanie zrealizować każde Twoje założenie. Realizacje wykonujemy na zamówienie - zadzwoń jeśli chcesz się umówić na pomiar i wycenę!>>Powrót na stronę główną <<W celu wyceny skontakuj się:

tel. kom. 691 73 37 83

Realizacje: drewniane drzwi Łódź

Realizacje: drzwi na zamówienie Wrocław

Realizacje: wewnętrzne drzwi Warszawa